Алекс Богданска е била шута на приятеля си

04 февруари 2025 00:43   2 коментара   1827 прочита


Александра Богданска навърши 31 години на 27 януари. Манекенката и инфлуенсърката посрещна рождения си ден в компанията на приятели, сред които не беше забелязан актуалният й мъж Мартин Светломиров, който иначе напоследък е почти винаги до нея.

Някои заподозряха, че може да се разделили, но дългокраката хубавица мълчи по този въпрос. Както „Уикенд” разкри, Мартин се ползва с репутацията на голям плейбой, а допълнително самочувствие му давало огромния член, заради който бил известен в някои среди като Мартин Кура. „Той, за съжаление, не се задържа дълго с едно момиче. Непрекъснато кръшкаше в предишните си връзки. Вероятно се е случило нещо подобно и Алекс сигурно му е била шута – да не е луда да го търпи?”, коментират в светските среди

Богданска започна празненството по случай личния си празник още през деня. Най-добрата й приятелка Ивелина Чоева я посрещна с шампанско пред дома й. Вечерта пък Александра събра най-близките си в популярно столично заведение. Риалити звездата казва, че е доволна от това, което е постигнала в живота си до момента. Факт е, че в момента тя е сред най-известните българки, а на всичкото отгоре печели удивително високи хонорари. Публична тайна е, че тя си докарва месечно по близо 100 000 лева, рекламирайки най-различни стоки. „Най-доброто предстои!”, надява се инлуенсърката, която бе водеща на последния сезон на „Биг Брадър” и се справи учудващо добре с новата си роля.

Hotarena.net


Още за: Още от: Живот

Принтирай статия
2 коментара
04 Февруари 2025 17:22 | кур доколенко.
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

на тази не и стига и този кур и търси по голиям.


04 Февруари 2025 20:27 | yomo
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Защо ни занимавате със тая селска падешка пръчка!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар




Въведете кода от картинката